Тисячі українців можуть не отримати візи внаслідок дій податкової міліції

В ІА «Українські новини» відбулася прес-конференція на тему «Дії українських правоохоронців ставлять під удар вчасне отримання віз українськими громадянами», на якій ЗМІ представили кричущі факти незаконного втручання в діяльність одного з найбільших візових операторів Ві Еф Консалтінг Сервісиз.


Читати далі

Фермерство має право на збройний захист від рейдерів – автор антирейдерського законопроекту Мартиновець

В столиці України фермер з Херсонщини Микола Мартиновець представив революційний антирейдерський законопроект та закликав Порошенка, Луценка і Князєва захистити його від бандитів.


Читати далі

В селе Роксоланы на Одесчине выводят из севооборота особо ценные земли

Проект строительства ветровой электростанции в селе Роксоланы Овидиопольского района Одесской области с самого начала ведется варварскими методами.


Читати далі

Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном.


Читати далі

На престижном строительном форуме обговорят проблемы инженеров-консультантов в Украине

В Информагентстве «УНИАН» состоялась пресс-конференция, на которой общественности рассказали о подробностях организации и программе масштабного строительного форума «Бизнес-дни FIDIC в Украине».


Читати далі

Юристы Дмитрия Тюрина подали иск к ГПУ о защите чести, достоинства и деловой репутации

Юристы Дмитрия Тюрина подали иск в суд о защите чести, достоинства и деловой репутации, с требованием признать распространенной о нем информации в качестве недостоверной, к Генеральной прокуратуре Украины, с привлечением Генерального прокурора Юрия Луценко в качестве лица, не заявляющего самостоятельных требований на стороне ответчика, – об этом адвокаты…


Читати далі