Отруєння в "Славутичі" не було, це вигадка преси і контролюючих органів - розслідування

Попри всі інсинуації та намагання владних структур і деяких ЗМІ представити випадок з тимчасовим розладом травлення в дитячому таборі «Славутич» у невигідному світлі, батьки і діти з усієї України встали горою на захист улюбленого місця відпочинку та оздоровлення.


Читати далі

Разрушители Киева в законе, или как строительная мафия имени Черновецкого, через коррупционные схемы, уничтожает историческую часть города

Противостояние киевлян незаконной стройке на Печерске по ул. Редутной, 32 вспыхнуло с новой силой


Читати далі

Матеріали досудового розслідування за фактами вчинення злочинів Н. Савченко

Матеріали досудового розслідування за фактами вчинення Н. Савченко низки тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України та проти громадської безпеки / За інформацією СБУ


Читати далі

В Киеве частично обрушился мост

Дыра появилась в путепроводе в районе станции метро Выдубичи. Несмотря на аварийность, дорожное движение на мосту, в том числе и автобусами - продолжается, заявили активисты в соцсетях.


Читати далі

Качество жизни: полгода жизни в темноте

Жители этого общежития в Киеве ходят на ощупь и боятся, что их может ударить током. Полгода назад в здании произошел пожар и погас свет. Когда вы увидите, как электрики отремонтировали сети, поймете, почему люди боятся за свою жизнь.


Читати далі

В Києві відбулася презентація громадського Антирейдерського комітету

В столичному ІА ЛігаБізнесІнформ було презентовано перший громадський Антирейдерський комітет, який отримав досвід боротьби з рейдерами безпосередньо в полі, а не в кабінетах.


Читати далі