Перевізники Київщини до карантину гоотові!, -відео

Незважаючи на те, що в Україні вже є перші жертви коронавірусу, життя в державі завмерти не може. Це в повній мірі стосується і столичного регіону, де завжди існував напружений пасажирський рух, особливо на приміських маршрутах.

Відео: 


Щоденно маршрутними автобусами в приміській зоні столиці користуються сотні тисяч людей. Обмежити ці перевезення у зв’язку із загрозою коронавірусу неможливо, бо це може привести до соціального колапсу. Разом з тим, запровадження безпекових заходів життєво необхідно, і має бути пріоритетом для всіх. Розуміючи, що салон під час руху є місцем підвищеного ризику для учасників руху – як пасажирів, так і водіїв, потрібен спеціальний план заходів, щоб максимально унеможливити розповсюдження інфекції.

Напередодні, згідно з введенням в дію плану протиепідемічних заходів, Управлінням інфраструктури Київської обласної державної адміністрації за підписом в.о. керівника управління Сергія Рибченка на адресу перевізників Київської області, було надіслано лист-припис з вимогою посилити заходи безпеки в зв’язку з поширенням вірусу 2019 n-COV.  Зокрема, була озвучена вимога посилити заходи дезінфекції салонів приміських автотранспортних пасажирських засобів (автобусів, маршрутних таксі).

Одним з перших автопідприємств Київщини, що відреагували на ситуацію, було ПП Інвалідів «Надія-2000», яке успішно працює на ринку перевезень з 1999 року, і наразі обслуговує маршрути Києво-Святошинського району. А саме, №№ 368, 369, 796, 805, 820 та інші.

Фейсбук-сторінка ПП: https://www.facebook.com/nadiya2000/

Як розповіла кореспонденту «Укрпрес-інфо» директор ПП Інвалідів «Надія-2000» Олена Ругаль,  як тільки  надійшов припис від ОДА, на підприємстві одразу зібрали оперативну нараду, під час якої окреслили план дій та розподілили обов’язки і відповідальність кожного працівника.

«Ми чітко усвідомили, що треба запровадити реальні кроки задля безпеки пасажирів, бо ми перевозимо багато людей, і  маємо подбати про їхній захист», -  повідомила керівник.

Нагадаємо, що 11 березня, в інтерв’ю порталу «Киев-Власть», новий очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін зокрема підкреслив, що обласна влада активно готується до протидії коронавірусу: http://kievvlast.com.ua/text/vasil-volodin-oblast-aktivno-gotuetsya-do-mozhlivogo-spalahu-koronavirusu

«Це дуже добре, коли обласне керівництво не боїться відповідальності та бере на себе функції кризового менеджера і координатора безпекових заходів.

Ми завжди були законослухняним та сумлінним підприємством, що дотримується усіх вимог та законів. Тому одразу відреагували на виклик часу і вжили необхідних заходів.

Неможливо, скажімо, зупинити маршрутне сполучення між Києвом та містечками навколо нього, як авіасполучення або навіть залізничний рух. Це б зупинило життя в столиці. Щоденно наші рейси доставляють у Київ тисячі робітників найбільш важливих та необхідних професій, від яких залежить життєдіяльність мегаполісу – це і працівники торгівлі, ремонтних, аварійних служб, харчових та енергетичних підприємств, установ охорони здоров’я, комунального сервісу, що забезпечують функціонування усіх служб великого міста.

Отже, питання обмеження рейсів не могло розглядатись в принципі. Але, зважаючи на ризик поширення епідемії коронавірусу через великий людський потік, треба було зробити все залежне від нас, щоб унеможливити та ускладнити ймовірне розповсюдження будь-якої вірусної інфекції.

Щоб бути обізнаними і готовими до несподіванок, ми приймаємо участь у регулярних нарадах з головним санітарним лікарем Києво-Святошинського району Ковнацьким Євгеном Миколайовичем. Під час цих нарад наші працівники отримують фахову інформацію та поради, як саме діяти у типових ситуаціях та якими засобами користуватись для ефективної протидії інфекції.

 

Тому ми закупили достатню кількість потрібних реагентів, таких як Дезамін та ін., і щоденно, в повній мірі обробляємо автобуси всіх наших маршрутів. Миються поручні, обеззаражуються місця для сидіння та інші поверхні.

Зауважу, що роботи з обробки рухомого складу проводять кваліфіковані фахівці санітарно-епідеміологічної служби Києво-Святошинського району. (на фото)

Більше фото заходів безпеки:  https://www.facebook.com/nadiya2000/posts/639159983593640

Також ми регулярно слідкуємо за станом здоров’я наших співробітників, водіїв  та їх близьких, а це більше 120 осіб (!), слідкуємо за їх самопочуттям. Також ведемо роз’яснювальну роботу серед пасажирів, і намагаємося оперативно вирішувати усі складні питання, що постають у цей непростий час», - прокоментувала ситуацію директор ППІ «Надія-2000».

Тож є впевненість, що підступний коронавірус отримає на Київщині гідну відсіч, а пасажирські перевезення на маршрутах Києво-Святошинського району будуть організовані із дотриманням усіх можливих заходів безпеки!