Невідомі переконують суддю, що він їх боржник

Ще до початку судового розгляду справи суддя з Харкова отримав листа з погрозами та звинуваченнями від невідомих осіб, які представляли інтереси сторони-відповідача. Але з’ясувалось, що підписи в листі підроблені і не мають відношення до фігурантів справи.


Про нетиповий випадок повідомив суддя Харківського апеляційного господарського суду Олексій Плахов у своєму зверненні до ВРП (№1629/0/6-18). За його словами, до суду надійшли апеляційні скарги на рішення Харківського господарського суду про визнання підприємства банкрутом.  За автоматичним розподілом розглянути їх мав О.Плахов. Після розгляду вказаних клопотань,  суддя  поновив строк на апеляційне оскарження рішень ХГС. Справа до розгляду по-суті була призначена на кінець квітня цього року. Але, майже за місяць до засідання, через канцелярію суду О.Плахов отримав листа за підписом засновника підприємства-відповідача. Зміст цього листа зводився до приниження самого судді та погроз на його адресу.  Також, листом дискредитується судова гілка влади, оскільки, зміст написаного зводиться до стверджень щодо упередженості та корупційності судового процесу, як такого. Зокрема, там стверджується, що відповідач заплатив кошти за рішення на його

користь, але в результаті отримав і програну справу, і втрачені гроші. Суддя підкреслив, що під час візуального порівняння підпису в листі та підпису з матеріалів справи, неозброєним оком помітна різниця.  Він припустив, що від імені апелянта діють невідомі особи, які зацікавлені в певному результаті розгляду цієї справи. Такими діями вони намагаються дискредитувати суддю та вплинути на здійснення ним правосуддя. О.Плахов наголосив, що розгляд згаданих апеляційних скарг ще не розпочато і у такий спосіб його намагаються схилити до прийняття «зручного» рішення у цій справі.

На завершення суддя просить ВРП вжити передбачені законодавством заходи для запобігання  втручання вказаних осіб у процес здійснення правосуддя.

 

Джерело інформації: "Закон і бізнес"